Bo gdzie klienci zadowoleni, tam renoma tworzy się sama...

Historia 1: Pani Ania: „Wyglądam zupełnie jak nowa kobieta!”

Drogi Tomku, nie wiem, co bym zrobiła bez twojej pomocy! Minął już tydzień od czasu ukończenia kursu AntyPryszcz, a moja cera nigdy wcześniej nie wyglądała tak wspaniale! Mówiłeś o jedynym skutku ubocznym, jakim jest stracenie kilku kilogramów tłuszczu... Schudłam przez miesiąc 8 kg samego tłuszczu i wyglądam zupełnie jak nowa kobieta!

Przed rozpoczęciem kursu kupiłam setki różnych produktów na cerę trądzikową, które okazały się całkowicie nieskuteczne. Pewnego dnia odwiedziłam przypadkiem Twoją stronę i to był najlepszy przypadek, jaki mnie w życiu spotkał! Przyznam, że nie wierzyłam na początku w skuteczność kursu AntyPryszcz, ale pomyślałam: „I tak w tym miesiącu wydam kolejne pieniądze na produkty, kosmetyki, które przez tyle lat nie dawały efektu, a cena 19 zł jest i tak o wiele mniejsza, więc co mi szkodzi, zamawiam”. To był najlepszy możliwy wybór! Zastosowałam się do wszystkich zaleceń w kursie i po dwóch tygodniach moja rodzina i przyjaciele zauważyli ogromną, pozytywną zmianę. Po miesiącu zaś, bez wydatków pieniędzy na wszelkiego rodzaju kremy i maści, z licznych zaskórników i pryszczy nie pozostał żaden ślad! Czułam się jak nowo narodzona, pełna energii i fantastycznego samopoczucia!

To smutne, że tyle ludzi męczy się do dziś z tym strasznym problemem!

Pozdrawiam serdecznie!

Historia 2: Pani Marta: „Zapisanie się na kurs AntyPryszcz to był najlepszy wybór w moim życiu!”

Witam, Tomku!

Od młodzieńczych lat borykam się z ciężkim trądzikiem. Przez prawie 15 lat cierpiałam na częste wysypki. Podobnie jak wiele innych osób cierpiących na trądzik myślałam, że to zwykła „nastoletnia przypadłość”. Poczułam się sfrustrowana, kiedy stan mojej cery pogarszał się wraz z wiekiem, pomimo stałych wyjazdów do dermatologa oraz wydanych setek złotych na produkty, które rzekomo miały rozwiązać mój problem.

Po zapisaniu się na kurs AntyPryszcz postanowiłam, że zastosuję się do wszystkich wytycznych. Schemat działań, który dostawałam z każdą lekcją, wydawał mi się bardzo logiczny i obiecujący.

Zapisanie się na kurs AntyPryszcz to był najlepszy wybór w moim życiu! Po 5 tygodniach trądzik całkowicie znikł, moja skóra stała się gładka, a co najważniejsze, dzięki zasadom, które otrzymałam, ten efekt się utrzymuje do dziś! Jestem bardzo Tobie wdzięczna!

Pozdrawiam.

Historia 3: Sebastian: „Moje relacje z innymi znacząco się poprawiły, kiedy w końcu wyglądałem jak człowiek!”

Cześć, Tomaszu,

na wstępie chciałbym bardzo podziękować za stworzenie tak fantastycznego kursu! Pewnie takich maili dostajesz setki, ale jestem tak podekscytowany, że postanowiłem napisać do Ciebie.

Mam 16 lat, niedługo udam się do liceum. Przez trzy lata moje kontakty z bliskimi uległy wielkiemu pogorszeniu przez trądzik, który mnie prześladował. Wpłynął on bardzo na moją pewność siebie, samoocenę, przez co odwoływałem wiele spotkań i imprez. Powiem szczerze, że wstydziłem się rozmawiać z dziewczynami, stojąc z nimi twarzą w twarz. Może to głupie, ale tak już było. Twoją stronę polecił mi kolega, który także skończył kurs. Mówił, że to dzięki niemu wygląda tak jak teraz. Byłbym głupi, gdybym się nie zapisał. Wiesz co? Do tej pory chęć odwdzięczenia się temu koledze jest we mnie wielka!

Po czterech tygodniach stosowania się do reguł, które mi wysyłałeś, po moim trądziku pozostały tylko ślady, z którymi i tak się uporałem dzięki przekazaniu najlepszych sposobów na blizny po trądziku! Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak moje relacje z innymi znacząco się poprawiły, kiedy w końcu wyglądałem jak człowiek! Dziewczyny zaczęły się za mną oglądać, czego skutkiem jest fakt, iż za tydzień obchodzę miesiąc od rozpoczęcia związku ze wspaniałą kobietą! :)

Należą się Tobie największe podziękowania, dzięki Tobie moje życie wygląda teraz zupełnie inaczej!

Pozdro!

Historia 4: Kasia: „Jest to w pełni naturalny program, znacznie zdrowszy dla organizmu niż leki”

Witam Cię, Tomku,

nawet nie wyobrażasz sobie, jak jestem Ci wdzięczna. Przed zamówieniem kursu AntyPryszcz próbowałam naprawdę bardzo wielu sposobu na usunięcie trądziku. Retin-A, tetracyklina i wiele innych środków na trądzik okazało się w moim przypadku całkowicie nieskutecznych. Bałam się chodzić do szkoły, na imprezy, ponieważ czułam się okropna. Nienawidziłam odbicia w lustrze, kiedy byłam bez przysłowiowej tapety, a teraz? Już jej nie używam, gdyż jest mi całkowicie niepotrzebna.

Kurs polecam każdemu, kto ma problemy z trądzikiem, gdyż jest to w pełni naturalny program, znacznie zdrowszy dla organizmu niż leki, co najważniejsze, zajmuje się przyczyną, a nie tylko skutkiem trądziku.

Pozdrawiam. 

Historia 5: Mateusz: „Jedynie twoja metoda okazała się być strzałem w dziesiątkę”

Cześć,

O kursie AntyPrys zcz dowiedziałem się od mojej znajomej, która dzięki niemu rzekomo wyleczyła z trądziku swoją córkę. Jestem sceptykiem, ale niska cena twojego kursu w stosunku do ogromnej sumy pieniędzy wydanych na ten problem, skusiła mnie, bym zaryzykował. Zastanawiałem się, co, czego dotychczas nie próbowałem, może mi zaoferować kurs.

Użyłem każdego produktu, na receptę i bez, licznych porad w internecie, a jedynie twoja metoda okazała się być strzałem w dziesiątkę. Mam 35 lat i w końcu wiem, jakie to uczucie jest, gdy się ma zdrową, czystą cerę. Kurs tak niezwykle wpłynął na moje życie, że nie wiem, jak Ci dziękować.

Pozdrawiam serdecznie.